ÖNEMLİ BİLGİ: Hava muhalefeti nedeniyle etkinlik 14 Haziran 2014 Cumartesi gününe ertelenmiştir. Katılım için daha önce kayıt yaptırmış olanlar lütfen tekrar teyit etsinler…

Dün Instagram hesabımda gezinirken İgal arkadaşımın paylaştığı görseli gördüm. İlgimi çekti ve inceledim, görseli ilk paylaşan Nicktrellaa adlı kişiyi buldum ve görselin büyük halini istedim. Böylece hem daha okunaklı halini sosyal medya hesaplarımda paylaşabilecektim, hem de blogumda yer verebilecektim. Sağolsunlar ilgilendiler ve beni Kansersiz Yaşam Derneği’nin internet sitesine yönlendirdiler. Site üzerinde etkinlikle ilgili daha ayrıntılı bilgilere ulaşma şansım oldu. 


Düzenledikleri çocuk panayırında amaç, kanser hastası çocuklara ve onların ailelerine moral desteği vermek, onları yaşadıkları sıkıntıdan bir süreliğine de olsa uzaklaştırıp eğlendirebilmekti. Hafta sonları katıldığım eğitim nedeniyle tarih uyuşmazlığı yaşadım ve çok istememe rağmen etkinliğe kişisel olarak katılamayacağım. Ancak biliyorum ki İstanbul’da yaşayan bir çok kişi bu etkinliğe katılmak ve çocuklarımıza destek vermek isteyecektir.


Lütfen katılamıyorsanız bile etkinliği duyurmak adına paylaşımda bulunun. Ayrıca fikir olarak güzel bir çalışma olduğu için sizler de bulunduğunuz bölgelerdeki yardım kuruluşlarıyla birlikte benzer etkinlikler düzenleyebilir, duyurabilirsiniz. Bu tarz etkinliklerin duyurulması adına ben de üzerime düşen her görevi seve seve yaparım.


Aşağıda derneğin web sitesinde yer alan açıklamayı sizlerle birebir paylaşıyorum. 

Çocukluk çağı kanserlerde iyileşme oranının yüzde 60-70′e yükseldiği günümüzde, çocukların iyileşme döneminde tekrar topluma kazandırılması, hayata yeniden entegre olması bir problem teşkil ediyor. Bu amaçla birçok çalışma yapan Kansersiz Yaşam Derneği, İnsana Güven Eğitim ve Danışmanlık ile birlikte kanser hastası çocuklar ve aileleri için bir panayır düzenliyor. Çocukların sosyalleşmesi ve ailelerin süreç ile ilgili bilgilendirilmesi amaçlanan Gülümse’SEN Çocuk Panayırı, 1 Haziran 2014 Pazar günü saat 12:00′de Ataşehir Özel Fenerbahçe Eğitim Kurumları’nın bahçesinde gerçekleşecek. Kanser hastası çocukların ve ailelerinin eğleneceği ve sosyalleşeceği panayırda, siz değerli basın mensubu dostlarımızı da aramızda görmekten memnuniyet duyarız.
Saygılarımızla,
Yer: Ataşehir Özel Fenerbahçe Eğitim Kurumları (Kayışdağı Mh., 34755 Ataşehir/İstanbul – (0216) 466 62 00)
Zaman: 1 Haziran 2014, Pazar
Saat: 12:00 – 17:00
Basın bilgi ve katılım için:
PR Fabrik İletişim Danışmanlığı
Nurçin Yalçın
0212 244 7874
0532 696 87 82
nurcin@pr-fabrik.com

Kansersiz Yaşam Derneği İletişim Bilgileri
Kurumsal internet sitesi
Twitter Hesabı: @KansersizYasam
Facebook Hesabı: KansersizYasamDernegi

Bumerang - Yazarkafe
Bu İçeriği Beğendiysen Arkadaşlarınla da Paylaşır mısın Lütfen!