WeTransfer Mobil uygulaması Android Markette Yerini Aldı.

 

Daha önce IOS için mobil versiyonu ile beğeni toplayan WeTransfer, şimdi de Android kullanıcılarını sevindirdi. Aslında uzun süredir büyük dosya tranferleri için kullanılan web tabanlı bu sistem, sonunda cep telefonlarımıza ve tabletlerimize de geçiş yaptı. Yazının sonunda her iki mobil uygulamayı indirebileceğiniz bağlantıları bulabilirsiniz. 

Standart ücretsiz haliyle tek seferde 2GB’a kadar dosya göndermemizi sağlayan wetransfer, plus seçeneğiyle 10GB’a kadar dosya desteği, şifreleme özelliği, kişiselleştirilmiş yükleme sayfası gibi bir kaç ilave özellikle birlikte geliyor. Plus modelini incelerseniz sunduğu bu özelliklerin işinize yarayıp yaramayacağına kendiniz karar verebilirsiniz. 


Web tabanlı dosya transfer programı ücretsiz seçeneği yanında plus seçeneğini de sunuyor.


Sistem kullanımı oldukça basit, wetransfer.com adresine girip yollamak istediğiniz dosyayı yüklüyor, sonrasında da kendi eposta adresinizi, göndermek istediğiniz kişi/kişilerin eposta adreslerini ekliyor, varsa kişisel mesajınızı da yazıp dosyayı transfer et diyorsunuz. Gönderdiğiniz kişiye dosyanın bağlantısını ve yazdığınız mesajı içeren bir eposta gidiyor. Karşı taraf dosyayı indirdiğinde de yine eposta ile size bilgi veriliyor.


Kullanımı oldukça kolay olan wetransfer sayesinde 2G'a kadar dosyalarınızı ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.


Ancak unutulmaması gereken bu sistem bir Google Drive veya Yandex Disk gibi değil. Yani yüklediğiniz dosyalar sistemde geçici bir süre barındırılıyor. Zaten gönderilen eposta içeriğinde de son indirme tarihi bilgisi yer alıyor, karşı tarafın o süre bitmeden dosyayı indirmesi gerekiyor.
 

WeTransfer Android uygulamasını indirmek için burayı tıklayınız.

Bumerang - Yazarkafe
Bu İçeriği Beğendiysen Arkadaşlarınla da Paylaşır mısın Lütfen!