Sakarpiyon Kimdir?

En sevdiğim Van Gogh eserlerinden birisi olan Staryy Night'a dijital ortamda yeniden çizilmiş Sakarpiyon portresi
En sevdiğim Van Gogh eserlerinden birisi olan Staryy Night’a dijital ortamda yeniden çizilmiş Sakarpiyon portresi

Eğer bu yazıyı okuyabiliyorsanız kim bilir nerelerden girip buldunuz benim sayfamı ki bana sadece, “helal olsun size” demek düşer 🙂

İstanbul’da yaşıyorum, özel bir bilgisayar şirketinde Bilişim ve Sistem Danışmanıyım ve aynı zamanda serbest fotoğrafçı olarak çalışıyorum. Şimdi bazı arkadaşlar gibi “çocukken acayip fotoğraflar çekerdim, harika çocuktum, fotoğraf dehasıydım, fotoğraf için doğmuştum” gibisinden söylemlere falan girmeyeceğim.

1990 yılından beri bilişim sektöründe yer almaktayım ve bu süre içerisinde elde ettiğim tecrübeyi müşterilerimiz için kullanıyorum. Sosyal Medya yönetimi, bloglar, online alışveriş siteleri, kişisel ve kurumsal web site tasarımları, programlama ve yönetimi gibi işlemler için danışmanlık hizmetleri de vermekteyim. 2007 yılından beri profesyonel olarak dijital fotoğrafçılıkla uğraşıyorum ve teknolojinin her nimetinden faydalanıyorum. Sanatsal fotoğrafların dışında, Gelin-Damat (Düğün), Doğum-Bebek, Moda, Kişiye Özel Portre, Ürün, Katalog, Mimari ve 360 derece Mekan fotoğrafları çekiyorum.

Ayrıca zaman zaman Berduş mahlasıyla Deli Defteri’nde edepli edepsiz karalamalar yapıyorum.

Böyle duyurdu Berduş!

Bu İçeriği Beğendiysen Arkadaşlarınla da Paylaşır mısın Lütfen!